садовий матеріальна допомога, садовий гроші
Чому розподіл матеріальних допомог вирішується тільки мером Андрієм Садовим?
18 Жовтня, 2023
андрій садовий сміття грінера
Богдан Михалусь, ГрінЕра і Садовий: як львівський сміттєвий бізнес напряму повʼязаний з росією?
19 Жовтня, 2023

Максим Казаров: Садовий – гроші на хлопців, а не на бруківку!

Уся Львівська громада обурена зрадницькими діями мера Садового та всієї міської ради. Ви знаєте, що місто Львів зараз одне з найбагатших міст в Україні, завдяки переселенцям. На них виділяються гроші з центрального бюджету, завдяки нашим армійцям, які дислоковані у Львівській області і частина податків з заробітної плати армійців йде в казну міста.

Одночасно було 2,3 мільярди гривень на рахунках мерії Садового, і почався гігантські розпил! Куди тільки він гроші не виділяв, тільки не на фронт. Коли інші міста, той самий Дніпро, знаходять можливості виділити 260 мільйонів гривень на дрони на амуніцію, на спорядження –  Садовий піариться – дві машини передали, два мавіка, фотозвіт зробили і розкидали по всім лояльним меру медіа.

Так не піде! Люди по всій Україні виходять з вимогою до міської влади відправляти хоча б 25% коштів на збройні сили України. І Одеса вийшли, Чернівці Чернігів, Тернопіль, Рівне, Дніпро. Всі повиходили, тільки у Львові хитрий мер Садовий взяв прикормлених волонтерів, і вони виходять до обласної ради. До обласної ради грошей в якої нема. Всі гроші в місті, а Садовий тихо спокійно ходить по площі Ринок до міської ради, ніхто його не пікетує. А десь там, ручні волонтери, щось там з плакатами стоять біля обласної ради. Так більше не буде, на п’ятницю, 20 жовтня, ми з вами готуємо мирну акцію на площі Ринок, біля міської ради, якщо садовий не одумається. Гасло одне: “Гроші на фронт, або на фронт самі!” – каже Максим Казаров.

Ви ж гляньте, що Садовий виробляє. Я мовчу про рашисьших агентів в міській раді, яких викриває СБУ, яких призначив Садовий. Я вже мовчу про ті тисячі тендерів, я тільки копнув верхівку айсбергу, ну ви ж бачили, там майже мільярд гривень на бруківку, там 100 мільйонів гривень на вулицю Бандери, яка повністю реконструювали пару років тому. Тобто, гроші через будівельні фірми, які належать Садовому та його дружині.

Ну як так можна розказувати, що ти великий патріот, як так можна бути на похоронах хлопці в гарнізонному храмі, а через 5 хвилин вже сидіти в своєму кабінеті і знову красти! Ну є хоч б якась краплинка совісті в тебе Садовий!

Так більше не буде. Ми даємо Садовому тиждень, якщо гроші з міського бюджету в достатній кількості не підуть на наших армійців кожного тижня під міською радою буду збиратись небайдужі громадяни, і я в тому числі.

Тиждень, бо це вже дістало! бо це в ніякі рамки вже не влазить, скільки героїв полягло.

Подивіться на Марсовом у полі у Львові, яка кількість героїв, і ні якої їм допомоги. І мер ще нагло дивиться в очі після того, як зробив таке велике крадівництво, я би ще зрозумів, якщо б вони переклали там Глинянську браму, в самому центрі, де дуже багато туристів, але ні вони закопують гроші, там де не перевірити!