Андрій Садовий росія
Мер Садовий – агент Кремля? Журналістське розслідування
15 Жовтня, 2023
Садовий терпець увірвався
Максим Казаров: Садовий – гроші на хлопців, а не на бруківку!
18 Жовтня, 2023

Чому розподіл матеріальних допомог вирішується тільки мером Андрієм Садовим?

Сьогодні під час засідання постійної депутатської комісії з фінансів та бюджетного планування Львівської міської ради активно розглядали питання, пов’язані із запитом від управління соціального захисту щодо виділення додаткових фінансових коштів з міського бюджету. GalInfo зазначає, що цей запит був підготовлений відповідно до розпоряджень міського голови Львова, Андрія Садового, і стосувався виділення 700 000 тисяч гривень для одноразових матеріальних допомог.

Члени бюджетної комісії висловили свою підтримку щодо цього запиту. Проте голову комісії, Наталію Шелестак, обурило те, що влада Львова має винятковий контроль над виділенням цих матеріальних допомог і тільки через Андрія Садового.

“Велике прохання до вас Вікторія Вікторівна (Вікторія Довжик – директор департаменту фінансової політики Львівської міської ради, – ред.), я розумію, що у нас тільки міський голова має купу грошей, щоб роздавати допомоги. Хотілось би, щоб на наступний рік ми продумали механізм, який буде логічний – це гроші бюджету і депутати так само приймають в цьому участь. Ми або це робимо від всіх, або ні від кого і відправляємо це на соцзахист. Тому, що це не зовсім справедливо. Давайте продумаємо адекватніший механізм при формуванні нового бюджету”, – зокрема заявила керівниця бюджетної комісії Львівської міської ради Наталія Шелестак.