андрей садовий, андрій садовий
Не бруківкою єдиною. Заробітки мера Садового та його мерії у вересні зросли
6 Жовтня, 2023
андрій садовий сім'я
Діти мера Львова Іван-Павло та Тадей-Лука Садові в розпал мобілізації насолоджуються життям за кордоном
12 Жовтня, 2023

Медіаімперія Андрія Садового: отримання дозволів на будівництво, через розміщення реклами на 24 каналі

Після двох попередніх публікацій Володимира Горковенка про львівського мера Ісусика Садового, який виявився не схожим на справжнього Ісусика, багато осіб почали надсилати йому інформацію щодо досить сумнівних методів заробітку на міському бюджеті мером Львова. Є багато цікавих тем. Але хотілося б зупинитися на одній, медійній.

Загалом відомо, що у Андрія Садового існує власний медіахолдинг, і цікаво дізнатися, як саме вони утримуються на плаву. Інші регіональні медіа переживають фінансові труднощі і навіть закриваються, тоді як у медіахолдингу Садового здавалося б царює процвітання. Це велика різниця, особливо враховуючи, що, наприклад, 24 канал не отримує державної підтримки через Єдиний марафон. Про це пише Горковенко у своєму блозі на Цензор.Нет.

Спеціально створена годівниця власного медіахолдингу, що, за заявами львівського мера, Андрія Садового, зробила його дружину, Катерину Кіт-Садову, однією з найбагатших жінок на Заході України з майном, оцінюваним приблизно в 25 мільйонів доларів, привертає увагу громадськості та ЗМІ.

Ця ситуація не стосується лише 24 каналу, але і різних онлайн-ресурсів та радіостанцій, які належать до медіахолдингу. Усього родина Садових володіє восьмома медіа-компаніями. Іншими словами, львівського мера Садового можна назвати типовим олігархом.

А тепер щодо схеми заробітку, яку описав Володимиру Горковенку один з власників фірми. Виявилося, що підприємці бажали отримати дозвіл на будівництво у Львові, але мер Ісусик не хотів приймати хабарі напряму, через можливість викриття таких дій громадськістю, журналістами та Державним бюро розслідувань.

Тому Садовим була розроблена легальна схема. Фірма, яка прагне отримати дозвіл на будівництво у Львові, розміщує рекламу на ресурсах медіахолдингу Садових на суму в 12 мільйонів гривень. Угода була укладена, оплата проведена, але дозвіл на будівництво так і не було видано. Питання щодо “дозволів” залишилося без відповіді.

Крім того, з’явилися додаткові проблеми з документацією та іншими труднощами. Посередники, які брали участь в цій схемі, зникли.

Ця схема виглядає досить винахідливою і можна сказати, що вона безпрограшна. Здається, вона працює. Тому, компетентні органи, такі як Державне бюро розслідувань, мають провести ретельний аналіз рекламних блоків медіахолдингу родини Садового та перевірити, чи мають рекламодавці якийсь бізнес-інтерес у Львові.