андрій садовий корупція
Медіаімперія Андрія Садового: отримання дозволів на будівництво, через розміщення реклами на 24 каналі
11 Жовтня, 2023
Андрій Садовий росія
Мер Садовий – агент Кремля? Журналістське розслідування
15 Жовтня, 2023

Діти мера Львова Іван-Павло та Тадей-Лука Садові в розпал мобілізації насолоджуються життям за кордоном

В той час, коли син прем’єр-міністра Біньяміна Нетаньягу зараз воюючого Ізраїлю, Авнер Нетаньягу мобілізувався до армії та вирушив на фронт, сини мера Львова, Андрія Садового, які призовного віку та можуть служити в Збройних Силах України, перебувають за кордоном та живуть наповну. Про це свідчать їхні записи в соцмережах, пише телеграм-канал Країна.

В інтерв’ю за 9 квітня 2022 YouTube каналу DOROTYE Андрій Іванович Садовий розповідає, що всі діти навчаються в Львові та не планують нікуди виїзджати.

Тоді, він заявив, що старший син був у військкоматі, навчається і ще не пройшов військову кафедру. Але щойно він її закінчить і він отримає спеціалізацію – піде в армію.

“Я думаю, що всі пройдуть через війну. Я більше сповідую систему, яка є в Ізраїлі, коли і чоловіки, і жінки повинні служити в ЗСУ”, – говорив торік львівський мер Садовий, відповідаючи на запитання про те, чи отримували його діти повістки.

Чи піде в ЗСУ маркетолог Іван-Павло Садовий?

Іван-Павло Садовий

Іван-Павло Садовий

21-річний Іван-Павло Садовий цього року закінчив бізнес-школу Ноттінгема в Британії, судячи з даних із сайту Nottingham Business School. І вже працює в тому ж місті маркетологом, як зазначено в його профілі на LinkedIn. Там же він подає заявку на стажування в Каліфорнії, США. А влітку був у таборі “Пласту” у Швеції.

А де інший призовник Тадей-Лука Садовий?

Тадей-Лука Садовий

Його молодший брат, 19-річний Тадей-Лука теж постить в Instagram (зараз профіль закрито та перейменовано в “Василь”) свої фото та відео закордоном. То в Нідерландах спостерігає за качками в каналах Амстердама, то п’є “Белліні” в Данії.

Тадей Садовий

Як бачимо, це все тільки чергова брехня від Садового. Ніхто з сім’ї Садових не планує захищати Батьківщину, простіше прогулювати за кордоном “тяжко зароблені” кошти батька на різних корупційних схемах, ніж замінити наших воїнів на фронті.