Андрій Садовий і Любомир Зубач
Персональний астролог з Ратуші Садового дав прогноз містобудам: “Будівництво – це бізнес чутливий до простоїв”
4 Жовтня, 2023
андрій садовий корупція
Медіаімперія Андрія Садового: отримання дозволів на будівництво, через розміщення реклами на 24 каналі
11 Жовтня, 2023

Не бруківкою єдиною. Заробітки мера Садового та його мерії у вересні зросли

Заробітна плата мера Львова, Андрія Садового, зросла в вересні, цю інформацію можна знайти на офіційному сайті Львівської міської ради. У вересні, Андрію Садовому виплатили 75,9 тисяч гривень заробітної плати, що становить на 8100 гривень більше, ніж минулого місяця. Міський голова отримав на руки понад 60 тисяч гривень, що на 6447 гривень більше, ніж у серпні.

Значну частину цього зростання доходу мера склали премії, які з 1 вересня зросли на 4474 гривень. Також варто відзначити, що премії практично всіх заступників Садового також суттєво збільшилися. Якщо раніше премії стандартно перевищували посадовий оклад вдвічі, то тепер це в середньому вже 2,5 рази більше. Зокрема, заступник з містобудування Любомир Зубач і бізнес-омбудсмен Сергій Кіраль отримали премії майже в три рази більше, ніж їхня посадова заробітна плата.

Порівняно з серпнем, премія заступниці мера, відповідальної за житлово-комунальне господарство, Ірини Маруняк зросла найбільше, становлячи 13,1 тисячу гривень. Щодо “персонального астролога” Андрія Івановича – Любомира Львовича Зубача, його премія збільшилася на 11,9 тисяч гривень, тоді як у керівництва справами виконкому, Наталії Алєксєєвої, зростання становило тільки 7,1 тисяч гривень. В середньому, премії керівників Ратуші підвищилися на понад 5 тисяч гривень.

Щодо надбавок за високі досягнення в роботі, винагорода Андрія Садового становила найнижчу суму – 6 тисяч гривень. З іншого боку, досягнення Ірини Маруняк були оцінені найвище, і її надбавка склала понад 20 тисяч гривень.

Більше деталей про виплати міських чиновників можна побачити в таблиці:

Інформація про нараховану заробітну плату Львівському міському голові, заступникам міського голови, керуючому справами виконкому та секретарю ради за вересень 2023 р. за видами нарахувань

Інформація про нараховану заробітну плату Львівському міському голові, заступникам міського голови, керуючому справами виконкому та секретарю ради за вересень 2023 р. за видами нарахувань

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань відновило справу, яку міський голова Львова Андрій Садовий поспішно закрив у Національному антикорупційному бюро на початку повномасштабної агресії росії. Також мерія Садового з початку року витратила півмільярада гривень на бруківку, замість того, щоб ці кошти передати на потреби Збройних Сил України.