Свистун Інна Василівна та Андрій Іванович Садовий
Підвищення від кума Садового: Інна Свистун тепер очолює департамент економічного розвитку Ратуші
25 Жовтня, 2023
Садовий на радіо
Мер Садовий: Тадея вигнали з Львівської національної академії мистецтв, бо у нього прізвище Садовий
26 Жовтня, 2023

Казаров: такого рівня крадівництва, як при Андрію Садовому, ще не було!

Корупційний жах у Львові: нарешті всі гріхи і “діліжки” мера Садового сплили назовні та потрапили в широкий загал. Зараз увага всієї України прикута до одного з найкорупційніших мерів України.

Садовий, уживався прекрасно зі всіма: зі Свободою, з Батьківщиною, з регіоналами та тримався на плаву, тому, що ділився! А тепер скандал за скандалом, скандал за скандалом і я дякую журналістам-розслідувачам, львівським громадським діячам, які не покладаючи рук, весь цей час нотували те, що виробляв Садовий зі своїми подельниками і ось нарешті, ми зробили все можливе, і підвели до єдиної риси все!

Вихід один у влади – Садовий має отримати підозру. Тотальна корупція у Львові – Андрій 15%. Це вже стало притчею “вїзицах” в кожного Львівського бізнесмена. Якщо тобі щось треба від Садового, від міської ради: поки не даси відкат – ніякого позитивного рішення для себе не отримаєш. І таке було з року в рік, з року в рік. І якось знаєте люди львів’яни громада жила своїм життям. Але війна змінила все.

Під час війни ми побачили це гадюшне, корупційне, злочинне нутро Садового та Львівської міської ради, депутатів, які об’єднавшись в один корупційний спруд з мером міста почали в три горла грабувати Львів. Грабувати громаду, списуючи гроші всюди, де можна там хоч копійчину привласнити, вони почали красти, а громада вимагає – гроші на фронт гроші на хлопців, гроші на Збройні Сили України. Я вчора в подробицях описав, чого львів’яни вимагають від Садового, і в скорому часі спитають в Садового: “Чому ти бюджет Львова розпихаєш по кишеням своєї дружини, своїх кишенях і по кишенях своїх подельників з будівельної мафії та з мафії приватного бізнесу, яка допомагає по всьому місту класти плитку, міняти асфальт і все за відкат”.

Взагалі, після тих скандалів, я думав Садовий одумається. Але ні, він викидає ще один пост в телеграмі, де каже що буде знову змінювати плитку, ну кк змінювати діставати із землі шліфувати і класти назад. Ну не не за бюджетні кошти, ні це приватні кошти. Ну які ви гадьониши, яка різниця приватні кошти зараз чи державні. Ну хай ті гроші на плитку на перекладання нікому не потрібні, навіть якщо це з приватному бізнесу підуть на передову. Ну чому той самий Філатов мер Дніпра, може знайти механізм щоб передати 260 млн грвень на дрони, на амуніцію, на машини і на те що потрібно.

Садовий не може, Садови, бачете збожеволів з тою плиткою, останній термін мера більше чи його ніхто ніколи не вибере, політична пенсія, бо Самопоміч не вийде на Всеукраїнський рівень, з корупцією Садового та його бекграундом. Ну і другий варіант – це тюрма тюрма за десятиліття обкрадання міста, але Садовий не вгомонився з плиткою.

Так, саме тепер час робити Львів доступним містом, під час війни, саме час почати з площі Ринок, тут же завтра почнуть знімати бруківку, її відшліфують вирівняють і повернуть на місце до кінця року, ну бюджет же треба розписати, але не будемо відновлювати за бюджетні кошти все цільово профінансують грантодавці та благодійники.

Ну чому вони це роблять: Садовий знайшов механізм і схему, як мати свою долю навіть з небюджетними коштами. Бачу негативні відгуки в соцмережах, та там не не негативні відгуки від львів’ян, там просто вал зі словами йти у відставку іти геть з посади мера. Ну але ж термін мерства Садовго не закінчився, треба докрасти все що лежить погано, і все що лежить добре, треба зробити, щоб воно лежало погано відвести погляди громади і теж вкрасти.

Вже знімають плитку, вже знімають бруківку, вже незрозуміло, що роблять. Вже крадуть беззупинно! Я не знаю що має відбутись, щоб Садовий та його падельники перестали красти. Їх навіть війна не зупинила. Страждання людей, смерті людей – не зупинили. Вони зі ще більшим розлюченістю обкрадають місто. Ну але нічого, недовго вам лишилось, сушіть сухарі, бо в усіх таких крадіїв кінцевий шлях – це в тюрму. Знаєте, як казав Коломойський: “Можеш брати все що хочеш в житті, але не забувай що каса на виході”.

І ще один скандал Андрія Садового

Ви чули всі майже про мережу ресторанів !FEST холдинг емоцій. І виявилось що Садовий має до нього пряме відношення.

Один з співвласників Юрко Назарук, накатав великий пост, що щемлять бізнес, вони працюють по закону, але треба з них зняти касу. Ну бо вони дуже успішні, от бачите класичні маски шоу в шоломах, з автоматами, броніках, все як на фронт відправляти. Але в коментарях щось пішло не так “Алькапоне” піймали на несплаті податків. Не маючи жодних сентиментів до БЕБ та інших правоохоронних органів, бо знаю методи їх роботи, тим не менше хотілось би почути чи дійсно співробітникам платили заробітню плату шляхом самопоповнення. Все інше бла-бла-бла, відповіді від співвласника мережі !FEST нема.

Звісно, що прихід озброєних людей у заклади напружує персонал і відвідувачів серед яких є багато гостей, в тому числі за за кордону, але ж порушення такі:

  • незастосування РРО
  • необлікована готівка
  • виплата неоподаткованої зарплати більше як 2 000 працівників

А коли !FEST гримів на весь Львів, недавно навіть при закритих вікнах вдома стіни тряслись, це нормально! Коли кілька годин тому воїнів хоронили патріотично ото ригати на все місто – ну так, це ж дружбани, а ще й на останок в новинах, у Львові під час обшуків у керівництва відомої мережі ресторанів !FEST, ще й знайшли наркотики!

І взагалі хотілось би спитати, а що це за така мережа ресторанів емоції сміху та щастя яка нашпигована озброєною охороною чого ви там боїтеся?

На офіційному сайті бюро економічної безпеки України, розказали в подробицях чим займались падельники Садового 60 ресторанів та торгових точок: співробітники закладу отримували зарплатню в конвертах, робили дублікати до карток і поповнювали їм просто рахунок.

І саме страшне знаєте, от там співвласник розказує про патріотизм, там про ще про щось, вони ж в підсумку ухилялись від сплати військового збору і єдиного соціального внеску який йде на пенсії українців, а сама мережа ресторанів величезна. Хто був у Львові знає що таке.

Львів центральна частина площі Ринок: Правда, Реберня, П’яна вишня, М’ясо та справедливість, Дзига це все площа Ринок і навколишні вулички – Галицька, Алхімія, Гасова лямпа, Дах, Криївка, Львівська копальня кави, Львівська Майстерня Шоколаду, Львівські пляцки, Найдорожча ресторація Галичини. Це не повний перелік тої мережі, ну але основні прибуткові точки

Ще колись мені журналісти наші львівські розказували про цю дивну мережу !FEST, яка розширяється, дуже швидкими темпами та дивувались звідки кошти тому, що це саме центр міста найдорожчі об’єкти, найдорожча нерухомість особливо комерційна.

А виявилось все дуже просто – вони розширялись тільки за сприяння мера Садового і разом з мером Садовим будували оту злочинну мережу, яка тільки в останній час ухилились від сплати податків на 50 млн грн! Ці гроші з військового збору і мали йти на пенсії, які неможливо вкрасти, бо вони йдуть в пенсійний фонд. Завдали шкоди це тільки те що знайшли. І вони пишуть про про якийсь патріотизм, про славу Україні, про маскі-шоу. Та ви в такий важкий час бюджет обікрали на 50 млн. А де ті 50 млн? Аи ж по своїх кишенях розклали! Ухилились від податків, 50 млн, що знайшли вкрали, на мільйон дали допомогу армії, відправили на фронт, знаєте, щоб прикрити своє крадівництво.

Не вийде, нехай тут правоохоронні органи працюють, це величезна мережа, мафіозна мережа з озброєною охороною з кримінальними авторитетами, які до неї причетні. Якщо журналісти разом з владою розкрутять цю справу – це буде величезний скандал. Ми побачимо такого корупційного спруту, як скупляли нерухомість всю в центрі міста, що волосся дибки у всієї України стане!

Ще питання по дружині Андрія Садового

Ну а як вона має стільки нерухомостей, що на неї записано, тільки на неї, а доходів нема? Ну магія ж правда?

В офісі президента та офісі Генерального прокурора звернулися до Національного агентства запобігання корупції з приводу перевірки майнового стану мера Львова Андрія Садового. Про це стало відомо з офіційної відповіді інституту моніторингу інфраструктури. Громадська організація звернулася до правоохоронних органів та офісу президента з фактами незаконного збагачення сім’ї мера Львова. Приводом для цього стала публічна інформація в якій йшлося про те, що дружина мера садового Катерина Кіт-Садова, має статки вище своїх доходів, зокрема у власності дружини Садового 12 земельних ділянок, будинок у Львові, квартири в Києві та Львові, дорогі автомобілі.

Згідно декларації, мер Андрій Садовий живе на одну зарплату, задекларував 691 479 грн зарплати у Львівській міськійраді. Проте його 45-ти річна дружина є найбагатшою жінкою Західної України. Її статки оцінюються в 25 млн доларів. Також за повідомленням ЗМІ, найближчим часом, дружина мера може стати власницею ще однієї ділянки на вулиці Кульпарківській, розміром 4 гектари.

За планом, спочатку мерія Львова має знести навчальний заклад, який знаходиться на території, а потім перевести ділянку в приватну власність на дружину Катерину. В подальшому ділянка має бути передана кишеньковому забудовнику РІЕЛ.

За словами експертів з ринку нерухомості від кожного продажу квадратних метрів компанії РІЕЛ 20% отримує Андрій Садовий, далі за допомогою конвертаторів та польських друзів кошти виводяться на офшорні компанії. Експерти оцінюють, що від реалізації нерухомості Андрій Садовий отримав 1 млрд доларів. Тому правоохоронні, антикорупційні органи мають багато запитань до подружжя Садових.

Ще я вам не розказав про повнолітніх дітей Садового, яких саме патріотичний мер відправив за кордон подалі від війни. Не розказав вам ще багато в принципі чого, наприклад про зв’язки Садового з Фрідманом, як російський бізнес заходив у Львів та на львівщину, не розказав вам що до війни всі ці кам’яниці на площі Ринок були викуплені росіянами при посередництві Садового.

Там є стільки багато інформації, що ви не можете собі це уявити, але ця інформація вже є у правоохоронних органів, журналісти розслідувачі Львівські все це передавали на протязі всіх каденції Садового, як мера. І якщо сьогодні правоохоронці дійсно відпрацюють, дійсно сковернуть, ще більше того корупційного спрота в міській раді, я думаю що це буде гучна справа.

Не хотілося би вірити, що Садовий домовиться з владою і все затихне, що праця людей може пропасти. Але я думаю ми не дамо це зробити сьогодні. Влада є, завтра прийде інша влада і будемо від неї вимагати, бо така корупція не має строків давнини. Це просто ганьба для міста, така влада зганьбили ціле місто людей, які великі патріоти перетворили в чиновницьку фортецю Львів, де можна на весілля за 10 млн гривень справляти всьому бомонду Львівському.

До речі по тому весіллі журналісти продовжують працювати там не просто 300 людей було і там частинка тих прізвищ, що гуляє інтернетом там в сумі було 800 людей весь бомонд і вони зараз дрижать. Не дай боже їх прізвища попадуть в пресу і буде скандал, і їх позвільняють, якщо буде щось і журналісти розкопають, я обов’язково покажу!

А цей корупційний спрут у Львові треба посадити в тюрму. Не забувайте – наше майбутнє, у наших руках!

Максим Казаров – медіаексперт, економіст, політичний аналітик.