Андрій Садовий Галінвест
Ринок «Добробут»: чому Садовий раптом про нього «згадав»
30 Травня, 2023
Садовий погрожує «Галінвесту» судом Лінча, компанія звинувачує мера Львова в бажанні отримати «долю»: що відбувається
31 Травня, 2023

Андрій Садовий забув про дружбу із російським олігархом Фрідманом

Сьогодні відбулось судове засідання Західного апеляційного господарського суду за апеляційною скаргою Львівської міської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю «Спільне українсько-австрійське підприємство «Галінвест».

Предметом спору за словами «вічного» мера Львова Андрія Садового є земля і майно, яке цинічно вкрадене в міста загальною вартістю понад 500 млн. гривень.

Варто зазначити, що Львівська міська рада суд в першій інстанції програла, в позовних вимогах відмовлено повністю. Але що насправді насторожує, не зважаючи на те, що земельна ділянка надавалась СП «Галінвест» ще в 1990 році, а погоджувалось міською радою розміщення промислово-продуктового ринку в 1999 році, Андрій Садовий не бачив в цьому проблематики цілих 15 років на посаді міського голови.

Ще цікавішим є цинізм Садового у висловлюваннях після сьогоднішнього судового засідання.

– «Все, що починається в Москві, є великою аферою».

– «Якщо б там справді зробити мінус 2-3 поверхи, великий простір безпековий, адже у нас тривоги, ракети кожного дня».

Виявляється, у мера коротка пам’ять, бо роки дружби з «другом міста» підсанкційного російського олігарха Фрідмана, чомусь пропали з пам’яті пана Андрія.

Ще більш цікавим стала згадка про те, що на цьому місті можна було б зробити безпековий простір. О, прозріння! А як ще нещодавно упродовж 2019- 2021 років містом виведено із статусу захисних споруд і продано понад 10 захисних сховищ для населення.

За дивним збігом обставин, на їхньому місці появлялись нові житлові квартали: м.Львів, вул. Рудненська, 8 – ЖК Riel City; вул. Б.Хмельницького, 116 – ЖК «Містечко Підзамче.Брама».

Можливо, вони і не потрібні в період війни, Андрію Івановичу Садовому видніше!