
Соціологічне опитування: тільки 5% львів’ян підтримують діяльність мера Садового та Львівської міської ради
21 Жовтня, 2023
ГО «Народне Антикорупційне Бюро» ініціювала перевірку Держаудитслужбою фінансових зловживань Садового та Львівської міськради
24 Жовтня, 2023“Ми зберігаємо і використовуємо демонтовану бруківку Львова на благо міста,” наголосив Андрій Садовий у своєму останньому відеозверненні в неділю.
Всю бруківку, яку ми знімаємо з львівських вулиць, облікують і фіксують її кількість, потім передають на зберігання на різні складах. Основний сховище для цієї бруківки розташоване на території очисних споруд “Львівводоканалу”. Тобто кожен камінчик з вулиць Шевченка, Бандери, Пекарської та інших не тільки підраховується, але й належним чином охороняється. І коли час прийде використати цю бруківку знову, процес передачі обов’язково відбувається під громадським контролем на засіданні виконкому або міської ради, які транслюються онлайн в соціальних мережах і на YouTube-каналах Львівської міської ради. Це підтвердив міський голова Львова, Андрій Садовий, у своєму відеозверненні.
На сьогоднішній день на зберіганні у Львові знаходиться понад 21 000 квадратних метрів бруківки, понад 2 000 квадратних метрів мозаїки та понад 2 000 квадратних метрів бордюрного каменю різних видів – від бортового до гранітного. Як пояснили у департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, коли потрібно демонтувати бруківку під час ремонтних робіт або під час робіт з дорожнім покриттям, ця бруківка демонтується, обліковується та перевозиться на зберігання за актом прийому-передачі.
Далі, якщо районні адміністрації або комунальне підприємство “Львівавтодор” потребує цю бруківку, вони отримують її лише за рішенням виконкому чи рішенням сесії. Бруківку передають тільки в разі наявності відповідних документів.
“Часто люди запитують: де ж та бруківка, яка колись була на вулицях, зараз знаходиться? На сьогодні у нас на складах зберігається понад 23 тисячі квадратних метрів бруківки та мозаїки. Вона тут чекає свого часу, і коли настане час Перемоги, ми продовжимо її використовувати,” додав мер Львова, Андрій Садовий.
В основному, каміння використовується для покриття доріг в Галицькому і Личаківському районах. Також є випадки, коли місто надає кілька квадратних метрів бруківки та мозаїки релігійним організаціям для облаштування тротуарів біля церков.