андрій садовий сміття грінера
Богдан Михалусь, ГрінЕра і Садовий: як львівський сміттєвий бізнес напряму повʼязаний з росією?
19 Жовтня, 2023
андрій садовий бруківка
Мер Садовий розповів де ховає демонтовану львівську бруківку
22 Жовтня, 2023

Соціологічне опитування: тільки 5% львів’ян підтримують діяльність мера Садового та Львівської міської ради

В результаті проведеного соціологічного дослідження громадською мережею ОПОРА, виявлено, що половина мешканців Львівської громади не висловлюють позитивного ставлення до діяльності місцевої влади та до самого мера Львова Андрія Садового. Зокрема, 50% опитаних не схвалюють роботу міського голови, і 48% висловлюють недовольство щодо роботи Львівської міської ради.

Серед опитаних респондентів видно, що 20% взагалі не схвалюють діяльність міського голови Садового, 30% скоріше не схвалюють, 26% виражають швидше позитивне ставлення, а всього 5% повністю підтримують його діяльність. Цікаво, що старші респонденти більш позитивно відгукувалися про діяльність міського голови.

Натомість, велика більшість респондентів, а саме 63%, висловили задоволеність своїм життям в Львові (53% відчувають це скоріше задоволеністью, і 9% повністю задоволені). Лише 1% відповідей були негативними, а ще 10% висловили скоріше незадоволеність.

Львів’яни особливо задоволені якістю та доступністю освіти в своєму регіоні, зазвичай оцінюючи її на 3,7 бали з 5 можливих. Крім того, жителі Львова вважають як задовільними стан доріг, якість житлово-комунальних послуг, екологічну ситуацію, медичне забезпечення, соціальний захист, залучення інвестицій і підтримку малого та середнього бізнесу.

Найменше задоволені місцеві мешканці використанням бомбосховищ та укриттів у громаді. Крім того, багато відзначили недостатню прозорість роботи органів місцевого самоврядування та недоступність послуг для людей з інвалідністю.

Згідно з результатами дослідження, львів’яни вважають, що першочергово гроші міського бюджету повинні бути спрямовані на питання безпеки. Це підтверджується тим, що 86% опитаних вважають за необхідне витрачати кошти на військові цілі, тоді як майже третина респондентів підтримують виділення коштів на облаштування бомбосховищ, укриттів, пунктів незламності та на закупівлю генераторів. Найменше актуальним для них є покращення благоустрою міста, бо лише 5% бажають виділити гроші на цю мету.