андрій садовий бруківка
Мер Садовий розповів де ховає демонтовану львівську бруківку
22 Жовтня, 2023
Свистун Інна Василівна та Андрій Іванович Садовий
Підвищення від кума Садового: Інна Свистун тепер очолює департамент економічного розвитку Ратуші
25 Жовтня, 2023

ГО «Народне Антикорупційне Бюро» ініціювала перевірку Держаудитслужбою фінансових зловживань Садового та Львівської міськради

У Львівській мерії може відбутися наймасштабніша перевірка за всі роки керівництва мера Андрія Садового.

Громадська організація “Народне Антикорупційне Бюро” ініціювала провести ретельну фінансову перевірку Львівської міськради Держаудитслужбою. Про це повідомив юрист та активіст Андрій Петришин на своїй сторінці у Facebook.

“Не кажіть, будь ласка, що “нині не час” або “ми розберемося після війни”. Саме зараз, коли у нас є вже достатньо доказів фінансових зловживань Львівською міською радою, Державна аудиторська служба України має провести всебічну перевірку фінансово-господарської діяльності мерії та її виконавчих органів: виконавчого комітету, департаментів, управлінь, відділів та комунальних підприємств. Важливо, щоб перевірка охопила не лише останній рік чи два, але також розглянула усі аспекти господарської діяльності міських чиновників, починаючи з 2007 року, коли Андрій Садовий став мером. Тепер слово за аудиторами”, – заявив Андрій Петришин, керівник ГО “Народне Антикорупційне Бюро”.

Звернення щодо проведення комплексної перевірки Львівської міської ради

Звернення щодо проведення комплексної перевірки Львівської міської ради

Серед вимог цього звернення є наступні:

  • провести ретельну перевірку фінансово-господарської діяльності Львівської міської ради та її виконавчих органів;
  • для забезпечення громадського контролю, призначити представника ГО “Народне Антикорупційне Бюро” до складу комісії, яка відповідатиме за проведення ретельної перевірки фінансово-господарської діяльності Львівської міської ради та її виконавчих органів.

“Починаючи з моменту, коли ми як ініціатори такої об’ємної перевірки, яка ще не проводилася в Львівській міській раді, почнемо робити все можливе, щоб корупціонери з міської ради, які замішані у зловживаннях бюджетними коштами, отримали реальні тюремні покарання вже найближчим часом”, – додав Андрій Петришин.

Для довідки:

Андрій Петришин – львів’янин, відомий в Україні адвокат та правозахисник, активний учасник Революції Гідності та суспільний діяч. ГО “Народне Антикорупційне Бюро” почало свою діяльність у 2018 році та спеціалізується на захисті прав мешканців Львова у питаннях, пов’язаних із запобіганням будівництва сміттєпереробного заводу в житлових кварталах міста, поверненням у комунальну власність незаконно відчужених земельних ділянок та інших суспільно важливих питаннях.