Грішник Андрій Садовий
Грішник Садовий їздив в монастир відмолювати свої гріхи
20 Серпня, 2023
Садовому і його дружині загрожує ув'язнення на 15 років
Меру Садовому та його дружині “світить” 15 років за ґратами через масштабні корупційні схеми
30 Серпня, 2023

Не на часі? Садовий виділить з міського бюджету Львова 800 тис. гривень на сміттєві урни

У Львівській міськраді було розроблено проєкт рішення, який передбачає виділення 8 мільйонів гривень на фінансування заходів з охорони природи в поточному році.

Цю ініціативу висвітлено в тексті проєкту рішення, опублікованому на веб-порталі депутатів Львівської міської ради 10 серпня 2023 року.

На офіційному веб-сайті Львівської міськради було розміщено та оприлюднено документ, який включає пропозицію внести зміни до річного плану пріоритетного фінансування проектів з охорони природи за рахунок коштів з Фонду охорони навколишнього природного середовища Львівської міської територіальної громади на 2023 рік.

Згідно з документом, затвердженим відповідно до річного плану пріоритетного фінансування заходів з охорони навколишнього природного середовища Львівської міської територіальної громади, на поточний рік передбачено виділення суми в розмірі 8 553 219 гривень для здійснення різних природоохоронних заходів. Цей обсяг фінансування включає в себе проведення 31 заходу.

Найбільш значні кошти розподілені на такі напрямки:

  • Розробка екологічної мережі для території Львівської міської територіальної громади з представленням схеми – 300 тисяч гривень.
  • Придбання розсади для висаджування на шкільних та дитячих садкових ділянках – 360 тисяч гривень.
  • Покращення технічного стану та естетики водойм, розташованих вздовж вулиць Рахівської та Райдужної – 1 мільйон гривень.
  • Заходи з озеленення – 400 тисяч гривень.
  • Придбання рослинного матеріалу для відновлення та збереження різноманіття зелених насаджень у парку та в центральних прогулянкових зонах, що потребують реставрації – 545 тисяч гривень.
  • Проведення робіт зі збереження та покращення гідрологічного режиму та стану річки Зубра (проведення інспекцій та чистка дощових каналізаційних систем) – 750 тисяч гривень.
  • Утримання “Стрийського парку” (придбання смітників) – 800 тисяч гривень.
  • Утримання об’єкту природно-заповідного фонду Регіонального ландшафтного парку “Знесіння” (капітальний ремонт вольєрів для відновлення птахів) – 900 тисяч гривень.