андрій садовий бреше
У Львові люди прийшли до мерії Андрія Садового з вимогою перерахувати бюджетні 2 млрд. гривень на домогу ЗСУ
16 Вересня, 2023
ремонт на вулиці Степана Бандери
Команда Садового вирішила захищатися від ударів по енергетичній інфраструктурі Львова бруківкою на 92,7 млн. гривень
24 Вересня, 2023

Приліт у Львові: шахед влучив у склад гуманітарної допомоги після того, як Садовий “засвітив” його на своїх відео

У Львові у понеділок стався серйозний приліт російського безпілотника на склад гуманітарної допомоги. Інцидент призвів до загибелі однієї людини та травмування двох інших. Також, за оцінками, було втрачено близько 300 тонн гуманітарної допомоги, яка зберігалася на складі релігійної та благодійної організації.

Виявляється, цей приліт стався через піар мера Львова, Андрія Садового. Він за два тижні до цього прильоту активно використовував цей склад для створення фото та відеоматеріалів, спрямованих на просування себе! Очевидно, він хотів використовувати гуманітарну допомогу для свого власного піару, але ці наміри спричинили приліт шахеда, що призвело до надзвичайно важких наслідків.

Ціна такого піару виявилася надзвичайно високою – втратою людського життя. Проте цинічний підхід мера Львова не обмежився лише цим. Він прибув на місце інциденту негайно після вибуху, де з фоном загибелі та пожежі він продовжив створювати новий піар-матеріал, де показує, як він ліквідовує пожежу після вибуху.

Пам’ятаючи трагедію, яка сталася 5 років тому на сміттєзвалищі під Львовом, в результаті якої загинули 4 людини через недбалість Андрія Садового, цей новий інцидент приводить до думки про те, що її також можна було б уникнути, якби не прагнення мера до тупого піару.

Всього в цих двох інцидентах загинуло 5 людей, це жахливо і цинічно, особливо в контексті втрати житів на політичні амбіції та піар Андрія Івановича Садового.