Російські друзі соратниці Андрія Садового. Як росіяни ховають свої активи у Львові
6 Липня, 2023
Зачинені укриття у Львові: атракціон “рулетка від Садового”
6 Липня, 2023

Прокурор закрив кримінальну справу про продаж мером Львова Садовим чужої землі на 10-й день війни – адвокат Олексій Шевчук

Скандальна кримінальна справа мера Львова Андрія Івановича Садового про те, як він у 2016 році продав приватному інвестору землю, що належить сусідній Рясне-Руській громаді, набула дуже несподіваного повороту. Розслідувачі виявили, що кримінальне провадження щодо Садового про продаж цих 23 га землі в передмісті Львова було закрито на 10-й день повномасштабного вторгнення російської армії. Тоді в Україні вже не залишалося регіонів, куди б не прилетіли російські ракети і мало кому була цікава його доля. Війна виявилася чудовим тлом для закриття кримінальної справи – українці турбувалися про зовсім інші проблеми.

@advocate_shevchuk

♬ оригинальный звук – advocate_shevchuk

Виходить, що російське вторгнення “врятувало” Садового від кримінальної відповідальності? Тепер це виглядає дуже дивно, оскільки повідомляється, що на цю саму ділянку землі мерія Львова заводить “міжнародного інвестора”, який продовжує працювати в росії і платити в бюджет податки, спонсоруючи російську армію і вбивства українців.