Заступники Садового отримують захмарні премії: НАЗК закликає перевірити роботу замів мера Львова
23 Червня, 2023
Андрій Садовий
Як зробити гроші з нічого: чергова кримінальна магія Садового
28 Червня, 2023

Від Держбюро розслідувань вимагають відкрити провадження щодо мера Львова Садового за виплати мільйонних премій

Депутат Львівської міської ради Олексій Різник та редакція інформаційної агенції “Вголос” вимагають від Державного бюро розслідувань відкрити кримінальне провадження щодо виплат мером Львова Андрієм Садовим премій своїм заступникам.

На попереднє звернення редакції “Вголос” Національне агентство з питань протидії корупції відповіло, що щомісячне виділення десятків мільйонів гривень на премії підпадає під ознаки кримінального правопорушення, яке має розслідувати відповідний орган.

Цитата

“Викладена у повідомленні інформація стосується можливих ознак кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, та перевірка якої повинна здійснюватися відповідно до кримінального процесуального законодавства уповноваженими органами”, – зазначено у відповіді НАЗК.

Відповідно до законодавства, органом, який має проводити досудове розслідування стосовно Садового у цьому випадку є Державне бюро розслідувань, яке виявляє корупціонерів серед найвищих посадовців.

Зважаючи на обставини, редакція “Вголос”, а також депутат Львівської міської ради Олексій Різник, відповідно до листа НАЗК, направили до ДБР заяви про необхідність порушення кримінального провадження.

Нагадаємо

Журналісти-розслідувачі агентства “Вголос” звернулися до НАЗК з вимогою перевірити дії мера Садового стосовно виплати десятків мільйонів гривень премії своїм заступникам щомісячно.

“Маємо зупинити розкрадання міста Львова, яке триває протягом 17 років правління Андрія Садового”, – зазначали журналісти.