Погані управлінці ідеального мера, чи ідеальний план поганого мера Львова Садового? Про що йдеться
24 Травня, 2023
Кому війна, а кому мільйони: всі дороги ведуть до Андрія Садового
26 Травня, 2023

Чи повторить мер Львова Садовий долю мера Чернігова Атрошенка

Відсторонення буде?

У четвер, 25 травня, депутат Олексій Різник під час сесії Львівської міської ради зачитав звернення до Національного агентство з питань запобігання корупції, аби провести перевірку діяльності міського голови м. Львова на предмет наявності корупційного правопорушення.

Мова йде про систематичне преміювання заступників міського голови, без рішень ради.

Адже у Регламенті йдеться, що питання про преміювання заступників міського голови підлягає розгляду і обговоренню на пленарному засіданні Ради не рідше одного разу на квартал з обов’язковим заслуховуванням звіту відповідного заступника міського голови і прийняттям ухвали про преміювання/відмову у преміюванні відповідного заступника міського голови.

Як вбачається з документів Львівської міської ради щодо преміювання заступників голови Львівської міської ради, преміювання здійснювалось на підставі Розпоряджень міського голови, які були підписані особисто міським головою всупереч вимогам передбачених Регламентом, що в свою чергу привело до розтрати коштів з міського бюджету міста.

Відтак депутатський корпус вбачає в діях мера корупційну складову та звертається до НАЗК задля проведення перевірки діяльності міського голови м. Львова на предмет наявності корупційного правопорушення.

Нагадаємо, що в Україні нещодавно відсторонили міського голову Чернігова через корупцію. Міського очільника звинуватили в корупції, бо надав дружині службову машину для виїзду за кордон, а потім сам доручив водієві повернути автомобіль. Відтак, розкрадання бюджетних коштів для «своїх» у Львові претендує на протокол про корупцію та відсторонення від посади міського голови Львова Андрія Садового.

Так скільки залишилось Андрію Садовому очолювати місто?!