садовий корупція львів
Андрій Доля Садовий докерувався. Львів та область в лідерах корупційного рейтингу НАЗК
12 Вересня, 2023
андрій садовий бреше
У Львові люди прийшли до мерії Андрія Садового з вимогою перерахувати бюджетні 2 млрд. гривень на домогу ЗСУ
16 Вересня, 2023

Чергова брехня від Садового: мер Львова не планував віддати 2 млрд з бюджету міста на потреби ЗСУ

“Вічний” міський голова Львова, Андрій Іванович Садовий, став об’єктом критики після своєї заяви про готовність виділити частину ПДФО на потреби Збройних Сил України. Юрист і голова комісії архітектури, містобудування та розвитку територій Львівської міськради, Олексій Різник, назвав цю заяву цинічною дезінформацією у своєму пості на Facebook.

“Андрій Іванович, коли Ви планували виділити 2 мільярди, більшість з яких лежать на депозитах під проценти? Адже в березні Ви цього ще не розглядали. А взагалі, можливо, варто припинити дурити людей. “Лохів” серед львів’ян не так багато! Голосування, коли львівські депутати виділили 2 мільярди гривень на “бруківку і дерева”, а не виділили на потреби Збройних Сил України, залишиться на совісті кожного депутата, який підтримав це рішення”, – написав депутат Різник.

Пост Садового, в якому він заявив про намір виділити 2 мільярди на потреби ЗСУ, викликав реакцію Різника.

“Це все є проявом цинізму, але брехня полягає у наступному: сьогодні у своєму телеграм-каналі міський голова опублікував пост, в якому повідомив, що планує виділити 2 мільярди гривень на підтримку армії. А взагалі Львів готовий поділитись частиною ПДФО з державою, якщо ці кошти допоможуть перемогти ворога”, – написав Різник.

Однак Різник також нагадав, що Садовий довгий час блокував будь-які ініціативи щодо виділення коштів з міського бюджету на потреби ЗСУ.

“Вже на початку березня 2023 року, коли сесія Львівської міської ради розглядала бюджет розвитку Львівської ОТГ, я вніс пропозицію на розгляд ради, щоб погасити всі борги міста перед підприємцями на суму близько 300 мільйонів гривень і виділити решту коштів на потреби Збройних Сил України. Тоді міський голова Андрій Садовий саркастично назвав мою пропозицію емоційно цікавою і водночас не зрозумілою”, – додав депутат.