садовий наші гроші
«Ворожі корегувальники», антицерковники та «адвокати Садового»: декілька історій про «Наші гроші: Львів»
9 Вересня, 2023
садовий корупція львів
Андрій Доля Садовий докерувався. Львів та область в лідерах корупційного рейтингу НАЗК
12 Вересня, 2023

“Наші гроші. Львів” взялися зализувати рани Садового, отримані під час “бойових дій” проти телеграм-каналів

Ви вже знаєте, що мер Львова Садовий вирішив мститися телеграм-каналам після того, як вони викрили його корупційні схеми – тисячу й один спосіб дерибану бюджету і навіть закриття кримінальної справи проти нього під галас перших днів війни. Маючи національний телеканал (24 канал), львівські газети і сайти, він витрачає гроші навіть на найдрібніші смітники, щоб лити бруд на “Труху” та інших, хто розповів вам правду, яка тепер Садовому коле очі.

Так засвітилися на наших радарах “Наші гроші. Львів”. Ми їх трохи прогуглили та були шоковані. Цей смітник, виявляється, 17 березня вивалив якесь на кшталт “розслідування” про закупівлі пального та послуг із ремонту літаків, а наступного дня по Львову прилетіли рашистські ракети.

Якщо подивитися заголовки їхніх публікацій за кілька років, то можна побачити, що вони НІКОЛИ не займалися корупційними схемами Садового і його оточення, а завжди тільки мочили політичних конкурентів і пов’язаний із ними бізнес.

Тепер “Наші гроші. Львів” вирішили повоювати з телеграм-каналами. Запасаємось попкорном та спостерігаємо за розвитком подій.