Погані управлінці ідеального мера, чи ідеальний план поганого мера Львова Садового? Про що йдеться
24 Травня, 2023

Садовий обіцяв запустити електронний квиток у 2021 році

Оскільки в 2021 році не вдалося запустити електронний квиток, обіцянка залишилася невиконаною.

21 грудня 2021 року було оголошено, що повноцінний електронний квиток буде запущений лише навесні наступного року. Починаючи з 13 січня 2022 року, в громадському транспорті Львова електронний квиток буде використовуватися для пільговиків. Інші пасажири, які не користуються пільгами, продовжать оплачувати проїзд готівкою.

Давайте згадаємо послідовність подій:

Станом на 17 грудня 2020 року в ЦНАП Львова вже розпочалася прийомка документів для виготовлення пільгового електронного квитка. Понад 8 тисяч пільговиків вже подали відповідні документи. Усі пільгові електронні квитки будуть персоналізовані та міститимуть ПІБ та фото власника карти. Видачу пільгових карток планують почати з кінця лютого 2021 року.

Станом на 13 серпня 2021 року в Львові вже 46% громадського транспорту обладнали валідаторами для впровадження електронного квитка. Передбачається, що е-квиток буде активовано попередньо в січні 2022 року. Станом на серпень 2023 року – електронний квиток у Львові досі не впроваджено.

17 листопада 2021 року було оголошено, що будуть введені три типи електронних карток: Загальна – для щоденного використання, Персоналізована – для пільговиків та інших соціальних категорій громадян, а також Туристична – для короткострокових поїздок.